EXATEL Security Days 2018

 

Konferencja ESD18 była jednym z najważniejszych polskich wydarzeń ze świata cyberbezpieczeństwa. Przez dwa dni Stadion Narodowy PGE zamienił się w miejsce wymiany wiedzy i doświadczenia między praktykami cyber. Ponad 500 gości z różnych sektorów biznesu, administracji i sektora publicznego uczestniczyło w panelach, spotkaniach i wydarzeniach towarzyszących.

 

O czym mówiliśmy

W kilkunastu wystąpieniach eksperci cyberbezpieczeństwa poruszali najciekawsze i najbardziej potrzebne tematy – od kwestii polityki opartej na braku zaufania (bardzo ciekawy wykład Joanny Rutkowskiej “Security Through Distrusting”), przez metody wdrażania systemów klasy SIEM po niezwykle interesujące detale pracy pentesterów. Nie zabrakło również wystąpień z emocjami, publicystyki cyber. Niezawodny Adam Haertle z Zaufanej Trzeciej Strony analizował faktyczne koszty udanego cyberataku. Wideo z tego wystąpienia oczywiście również jest dostępna na naszym kanale YouTube. Po każdej sesji prezentacji przeprowadziliśmy spotkania roundtable dla wszystkich chętnych. To była doskonała okazja do zadawana pytań i dialog z ekspertami. 

 

Doskonałe przyjęcie

ESD18, trzecia edycja konferencji, zdobyła świetne noty wśród uczestników i mediów. Ponad 90% z nich oceniło ESD dobrze lub bardzo dobrze, jeśli chodzi o organizację i poziom merytoryczny. W mediach okazało się niemal 50 artykułów i materiałów wideo z konferencji, co, biorąc pod uwagę wysoki poziom specjalizacji, jest wynikiem, który bardzo nas cieszy.

 

Zaufani partnerzy

Konferencja nie udałaby się bez partnerów. Współpracujemy z najważniejszymi producentami technologii, integratorami i dystrybutorami rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Naszymi patronami instytucjonalnymi było Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie, 

 

Obecność w mediach

Zależy nam, żeby rynek i opinia publiczna wiedziały,  co robi EXATEL, co robią nasi partnerzy, ale przede wszystkim chcemy edukować biznes, sektor publiczny i użytkowników o roli cyberbezpieczeństwa, telekomunikacji i rozwoju technologii. Tworzymy ESD w dużej mierze właśnie po to, żeby pokazać, co aktualnie dzieje się w branży ważnego i pomóc biznesowi oraz administracji pozostać bezpiecznymi w tych wymagających dla IT czasach. Naszymi partnerami medialnymi są najważniejsze tytuły branżowe i media ogólne. Gwarantuje to nam szeroki i kompetentny przekaz.

 

Obejrzyj galerię zdjęć z EXATEL Security Days 2018: