KAROL WRÓBEL

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa, EXATEL

Doświadczony architekt rozwiązań bezpieczeństwa, skupiony na tworzeniu i rozwoju kompleksowych usług cyberbezpieczeństwa. Silne kompetencje merytoryczne łączy z wiedzą biznesową i mocno rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi budowanymi w pracy z zespołami merytorycznymi, realizowanych projektach i wystąpieniach publicznych.

PIOTR KAŁUŻA

Presales Engineer, Flowmon Networks

Odpowiedzialny za projekty na terenie Polski związane z ochroną przed atakami DDoS, monitoringiem i analizą behawioralną ruchu sieciowego oraz monitoringiem aplikacji. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał jako Administrator IT, Inżynier wsparcia technicznego i Team Leader. Od wielu lat trener w zakresie administracji systemami z rodziny Microsoft i Linux oraz technologii sieciowych. Od zawsze fan IT i dobrych książek z gatunku fantasy.

PAWEŁ KRAWCZYK

Kierownik ds. Usług Zaawansowanych, Departament Cyberbezpieczeństwa, EXATEL

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa IT jako BLUE (defensywa) & RED (ofensywa). Posiada doświadczenie w zakresie kierowania, utrzymania i budowy zespołów CSIRT/SOC – w tym w sektorze finansowym. Zwolennik defensywnego podejścia do budowy bezpieczeństwa.

michał szczęsny

Dyrektor Biura Biuro Architektury i Planowania Sieci, EXATEL

Odpowiada za prace Biura Architektury i Planowania Sieci. Wcześniej przez wiele lat w Polkomtel zarządzał różnymi obszarami architektonicznymi – od architektury rozwiązań usługowych w domenie Sieci, do architektury korporacyjnej w domenie IT.  W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie wdrożeniami sieci telekomunikacyjnych i rozwiązań następnych generacji (niezależnie od tego jaka to warstwa – od transportu po usługi).  Jest specjalistą z zakresu zarządzania strategią technologiczną, ściśle skorelowaną z dynamicznie zmieniającym się rynkiem telekomunikacyjnym.

ROBERT DĄBROŚ

Senior Presales System Engineer, Fidelis Cybersecurity

Robert Dąbroś zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem zajmuje się już 20 lat, a doświadczenie zdobywał między innymi w takich organizacjach jak McAfee oraz Imperva. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas licznych konferencji oraz warsztatów.

Aktualnie pomaga klientom wdrażać rozwiązania Fidelis Cybersecurity, które umożliwiają szeroko rozumiany Threat Hunting zarówno w sieci jak i na endpointach – oferująć doskonały NTA/DFIR oraz EDR i Deception.

Mariusz Sawczuk

Specialist Systems Engineer North East EMEA, F5 Networks

Odpowiedzialny za region North & East EMEA. Zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie projektowania, architektury produktów i rozwiązań bezpieczeństwa F5. Z branżą IT związany ponad 15 lat. W swojej karierze prowadził projekty sieciowe obejmujące swoim zakresem wiele technologii i producentów.
Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieci. Posiadacz wielu certyfikatów i prelegent na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT i sieciom.

Joanna Wziątek-Ładosz

Security Engineer, Tenable

Od początku kariery związana z bezpieczeństwem teleinformatycznym pracując w firmach polskich i zagranicznych. Ostatnie 10 lat pracowała w firmie Sophos. Obecnie zajmuje stanowisko Security Engineer w firmie Tenable, gdzie odpowiada za demonstracje, testy i wdrożenia pilotażowe u klientów w Polsce i z Europy Wschodniej. Interesuje się rozwojem cyberbezpieczeństwa i cyberinteligencji wykorzystującej uczenie maszynowe.

Posiada dar przekładania języka technicznego na ogólnie zrozumiały dla wszystkich, regularnie wygłasza prelekcje na konferencjach branżowych, doradza, występuje w radiu.

Z wykształcenia magister inżynier informatyk, ukończyła studia doktoranckie z informatyki i podyplomowe na University of Maryland, USA z Cloud Security.

Jeremy Samide

Chief Executive OfficerStealthcare

Mr. Samide is a highly sought after, global cybersecurity expert and speaker. As a trusted cybersecurity expert, Jeremy leverages his 19 years in cybersecurity supporting clandestine operations for the US Intelligence, Department of Defense, Federal Law Enforcement, allied foreign governments as well as the private sector advising organizations around the world on how to protect themselves. Mr. Samide has extensive experience in dealing with state sponsored threats from adversarial groups all over the world and has held the highest levels of US security clearance. Jeremy has also trained, briefed and worked with Europe, NATO and Asian military forces in the area of cyber warfare. 

Mr. Samide has been invited to guest lecture at Harvard University in their Master’s Program on the topic of cyber warfare.  He has also lectured at the Military University of Technology in Warsaw, Poland focusing on cyber threat intelligence and cyber warfare. Mr. Samide has also consulted to the award-winning TV show on CBS, “Person of Interest.”  More recently, Mr. Samide was a contributor to Italian journalist and political analyst, Loretta Napoleoni’s new book, “North Korea: The Country We Love to Hate” on the topics of cybersecurity, cyber warfare and cryptocurrency. Jeremy’s insight and expertise has resonated throughout the world and has been a key factor in the success of businesses and executives around the globe.

Sebastian Mazurczyk

Senior System Engineer, Veracomp S.A.

Pracuje w Veracomp S.A. na stanowisku Senior System Engineer. Od ponad 15 lat związany z branżą bezpieczeństwa IT. Obecnie odpowiedzialny za przeprowadzanie testów u klientów końcowych, wdrażanie produktów oraz szkolenia z ich zakresu.

Jak każdy inżynier ceni sobie wiedzę techniczną oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Bliskie są mu zatem słowa Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

MICHAŁ PaUlski

Senior Manager IIoT Security Lead, Accenture

Michał Paulski realizował projekty OT/ICS Security w ponad 20 krajach świata, w sektorach ropy i gazu; wytwarzania, transmisji i dystrybucji mocy; wydobywczym; metalurgicznym; chemicznym; produkcji; transportu; wodnym i innych.

Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem ciągłości działania systemów OT, projektowaniu i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa oraz transformacjach organizacji do nowych modeli utrzymania systemów OT i dedykowanych dla nich usług bezpieczeństwa.

W Accenture, Michał prowadzi praktykę OT Security dla regionu Europy Centralnej.