KAROL WRÓBEL

Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa, EXATEL

Doświadczony architekt rozwiązań bezpieczeństwa, skupiony na tworzeniu i rozwoju kompleksowych usług cyberbezpieczeństwa. Silne kompetencje merytoryczne łączy z wiedzą biznesową i mocno rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi budowanymi w pracy z zespołami merytorycznymi, realizowanych projektach i wystąpieniach publicznych.

PIOTR KAŁUŻA

Presales Engineer, Flowmon Networks

Odpowiedzialny za projekty na terenie Polski związane z ochroną przed atakami DDoS, monitoringiem i analizą behawioralną ruchu sieciowego oraz monitoringiem aplikacji. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał jako Administrator IT, Inżynier wsparcia technicznego i Team Leader. Od wielu lat trener w zakresie administracji systemami z rodziny Microsoft i Linux oraz technologii sieciowych. Od zawsze fan IT i dobrych książek z gatunku fantasy.

PAWEŁ KRAWCZYK

Kierownik ds. Usług Zaawansowanych, Departament Cyberbezpieczeństwa, EXATEL

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa IT jako BLUE (defensywa) & RED (ofensywa). Posiada doświadczenie w zakresie kierowania, utrzymania i budowy zespołów CSIRT/SOC – w tym w sektorze finansowym. Zwolennik defensywnego podejścia do budowy bezpieczeństwa.

michał szczęsny

Dyrektor Biura Biuro Architektury i Planowania Sieci, EXATEL

Odpowiada za prace Biura Architektury i Planowania Sieci. Wcześniej przez wiele lat w Polkomtel zarządzał różnymi obszarami architektonicznymi – od architektury rozwiązań usługowych w domenie Sieci, do architektury korporacyjnej w domenie IT.  W swojej pracy zawodowej zajmuje się głównie wdrożeniami sieci telekomunikacyjnych i rozwiązań następnych generacji (niezależnie od tego jaka to warstwa – od transportu po usługi).  Jest specjalistą z zakresu zarządzania strategią technologiczną, ściśle skorelowaną z dynamicznie zmieniającym się rynkiem telekomunikacyjnym.

ROBERT DĄBROŚ

Senior Presales System Engineer, Fidelis Cybersecurity

Robert Dąbroś zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem zajmuje się już 20 lat, a doświadczenie zdobywał między innymi w takich organizacjach jak McAfee oraz Imperva. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas licznych konferencji oraz warsztatów.

Aktualnie pomaga klientom wdrażać rozwiązania Fidelis Cybersecurity, które umożliwiają szeroko rozumiany Threat Hunting zarówno w sieci jak i na endpointach – oferująć doskonały NTA/DFIR oraz EDR i Deception.

Mariusz Sawczuk

Specialist Systems Engineer North East EMEA, F5 Networks

Odpowiedzialny za region North & East EMEA. Zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie projektowania, architektury produktów i rozwiązań bezpieczeństwa F5. Z branżą IT związany ponad 15 lat. W swojej karierze prowadził projekty sieciowe obejmujące swoim zakresem wiele technologii i producentów.
Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieci. Posiadacz wielu certyfikatów i prelegent na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT i sieciom.

Joanna Wziątek-Ładosz

Security Engineer, Tenable

Od początku kariery związana z bezpieczeństwem teleinformatycznym pracując w firmach polskich i zagranicznych. Ostatnie 10 lat pracowała w firmie Sophos. Obecnie zajmuje stanowisko Security Engineer w firmie Tenable, gdzie odpowiada za demonstracje, testy i wdrożenia pilotażowe u klientów w Polsce i z Europy Wschodniej. Interesuje się rozwojem cyberbezpieczeństwa i cyberinteligencji wykorzystującej uczenie maszynowe.

Posiada dar przekładania języka technicznego na ogólnie zrozumiały dla wszystkich, regularnie wygłasza prelekcje na konferencjach branżowych, doradza, występuje w radiu.

Z wykształcenia magister inżynier informatyk, ukończyła studia doktoranckie z informatyki i podyplomowe na University of Maryland, USA z Cloud Security.

Sebastian Mazurczyk

Senior System Engineer, Veracomp S.A.

Pracuje w Veracomp S.A. na stanowisku Senior System Engineer. Od ponad 15 lat związany z branżą bezpieczeństwa IT. Obecnie odpowiedzialny za przeprowadzanie testów u klientów końcowych, wdrażanie produktów oraz szkolenia z ich zakresu.

Jak każdy inżynier ceni sobie wiedzę techniczną oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Bliskie są mu zatem słowa Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.